ABOUT US

Lu'Paradis Hakkında

Yaptığımız şeyi seviyoruz.

İşimizi severek ve sizlerin memnuniyeti için özenle çalışarak hayata geçirdiğimiz markamız hizmete açılmıştır. Mayıs,2023.

Lu'Paradis;

Stilini Minimal Tasarımarla Tamamlamayı Tercih Edenlerin Seçimi!

Lu'Paradis

Hakkımızda

Merhaba ben Asena, Luparadis’in kurucularından. Diğer bir kurucu ise sevgili eşim Kenan. Markamızın doğuşunu kısaca anlatmak istiyorum sizlere.

Eşimle uzun yıllardır website ve sosyal medya & dijital reklamcılık alanlarında çalıştık ve hala çalışmaktayız. Mesleklerimizin bize vermiş olduğu tecrübeyi ve birçok marka ile yolculuğumuzu göz önünde bulundurarak ek işimiz olan Luparadis’i kurduk.

Henüz çok daha bebek ama birlikte emeklemeye, yürümeye ve koşmaya gidecek olan bu serüvenimizde bizim yanımızda olacağınızdan hiç şüphem yok.
Bizi bu yolculuğa iten, destekleyen dostlarımızın da yol göstermesiyle bu işe girdik ve bize bir ek kazanç sağlayacağını düşünerek yola başladık.

Başlamadan önce işin arka planında çok emek harcadık. Diğer ekip arkadaşlarımızla sabahlara kadar çalıştık. Müşteri memnuniyetinden, destek hizmetine, paketlemeden, ürün satın alımına kadar daha bir çok konuda özenle hazırlandık.

Evimizin kütüphanesini minik bir depoya çevirdik ve şimdilik kargolarınız çalışma odamızda özenle hazırlanarak gönderiliyor. 🙂

Bizi Instagram adresimizden de takip ederek en güncel haberleri direkt alabilir ve bize destek olabilirsiniz. @luparadiscom <3

Marka hikayemizin giriş kısmı anlatımı burada sonlanmıştır. Sırada kurumsal bilgilendirmeyi anlatacağım sizlere. 🙂

*****

Luparadis patentli marka adıyla; solma, kararma ve alerji yapmayan yüksek kalite çelik takı modelleri & altın kaplama ürünleri ile e-ticaret hizmeti vermektedir. Özel istek üzerine gümüş ve altın takı üretimi de gerçekleştirmektedir.

Özel seri takılarını, modern günlük tasarımlarını ve birbirinden farklı ürünlerden oluşan kombinlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Luparadis; ürün & üretim seçenekleri, kreatif tasarım ekibi ve müşteri desteğiyle kaliteden ödün vermeden, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hayata geçirilmiştir.

Dünya modasını takip ederek, sürekli yenilikçi fikirleri ile güncellediği koleksiyon ürünleri müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve uygun fiyat politikasıyla sunmaktadır.

luparadis.com’da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.